Malý jeřáb - Iveco Daily 4x4, dosah až 19 metrů

Iveco Daily, malý autojeřáb s pohonem 4x4 o výškovém dosahu až 19 metrů a bočním dosahem až 8,5 metrů.

Autojeřáb nebo plošina?

Plošina i autojeřáb! Naše mini jeřáby jsou v základní konfiguraci pracovními plošinami. Z plošiny jsme však schopni během bezmála 10ti minut udělat malý autojeřáb. Celý fígl tkví v tom, že odmontujeme pracovní koš a ten vyměníme za jeřábnický hák pevné konstrukce.


Proč si vybrat náš autojeřáb?

Všechny naše jeřáby mají opravdu bezkonkurenční vlastnosti. Auta mají výbornou průjezdnost! Tam, kam se velký autojeřáb nedostane, tam je to pro nás hračka. Tento mini autojeřáb má výškový dosah až 19 metrů a boční dosah až 8,5 metru. Maximální váha břemene je 200kg. Samotné auto je o váze "osobáku", tj. do 3,5 tuny. Může tak bez obav na zámkovou dlažbu a všude tam, kam běžné osobní auto. Průjezdná výška je 2,1 metru, šířka je totožná.


Na co se hodí náš autojeřáb s dosahem 19 metrů?

Například na vynesení předmětů o váze až 200kg do míst, kam se velkým jeřábem nedostanete. Např. do vnitrobloku v centru Prahy.

Běžně si naše autojeřáby objednáváte na stěhování předmětů do vyšších pater tam, kde schodiště selže. V minulosti jsme asistovali při stěhování pohovky do bytu ve 3. patře či piana do 2. patra. Mimo stěhování jsou naše jeřáby vhodné i pro montážní firmy. Asistovali jsme např. při vyzdvižení plastových oken do 2. a 3. NP, sochy na střešní štít domu v historickém centru Prahy, či vynesení nové klimatizační jednotky na střechu bytového domu.


Technické parametry Iveco Daily

  • Výškový dosah: 19 metrů (vrch háku)
  • Boční dosah: 8,5 metrů
  • Průjezdná výška: 210 cm
  • Průjezdná šířka: 210 cm
  • Celková hmotnost: 3,5 t
  • Podvozek: Iveco Daily
  • Pohon: 4x4 all-road

Příklad referencí


Pronájem jeřábu s dosahem 19 metrů

Ceník jeřábů     Nezávazná poptávka     Kontaktujte nás

Minijeřáb s dosahem 19 metrů

Pracovní diagram:

Poznámka k pracovnímu diagramu: Diagram vyobrazuje dosahy plošiny s pracovním košem. V případě jeřábu je třeba brát v potaz zavěšení háku v místě konce teleskopického ramene. I proto uvádíme 19 metrů namísto 21ti metrů při použití jako plošina. Následně je třeba od umístění háku odečíst výšku břemene.

Výškový a boční dosah mini jeřábu - 19 metrů